Домой Непроверенное письмо

письмо

3277
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЯ БАЙДУЖИМИ!
Допоможіть врятувати майбутнє дівчинки!!!!В швидкому ритмі життя, в прагненні забезпечити більш — менш пристойний рівень достатку для родини ми часто забуваємо про такі людські якості як доброта, співчуття, милосердя. Інколи просто залишаємось байдужими до чужого горя. І лише тоді згадуємо про Бога, коли біда впритул підходить до нас самих або до рідних і близьких нам людей.
Зовсім непомітно і непрохано прийшла біда і в нашу сім’ю. Маленька донечка Олечка внаслідок ускладнення після хвороби майже повністю втратила слух. Тепер чотирирічне дівча не чує слова «доню», не може покликати маму чи тата. Відчуваючи музику лише інтуїтивно підтанцьовує не чуючи мелодії, ані ритму. Дівчатко намагається зрозуміти рідних по губах та жестах.
Щиросердно просимо вас не залишитися байдужими до нашої біди і безвихідного становища та відшукати можливість допомогти коштами.
На лікування дитини потрібні величезні кошти,які родина сама зібрати не в змозі самотужки, аби оплатити термінову операцію.
Я, Гречун Аліна Ясиківна, працюю вихователем, а мій чоловік Гречун Павло Григорович – водієм. Дохід нашої сім’ї становить трохи більше 1500 гривень.
Будемо вдячні за розуміння та підтримку.
Хай Бог посилає вам здоров’я на довгі роки за вашу доброту та милосердя.
З повагою та вдячністю батьки Олі Гречун.
Хмельницька обл.
Славутський р-н
С.Зубівщина
Вул.Савчука,43
Гречун Аліна Ясиківна
Тел. 098-790-20-25
Для збору коштів нами відкрито рахунок :
Одержувач: ГРЕЧУН ПАВЛО ГРИГОРОВИЧ,
Філія Славутського відділення 2906
ВАТ ДОБ УКРАЇНИ, Хмельницька область, м.Славута, вул.Миру,24
МФО 375155 ЄДРПОУ 02766442 р/р 2909990009
Призначення платежу: « На лікування Ольги Павлівни Гречун» р/р 88021

Оставить комментарий

detiua