Домой Глухота Кіт Тетяна

Кіт Тетяна

2259
0
ПОДЕЛИТЬСЯ
Кіт Тетяна

Діагноз — двобічна сенсоневральна глухота

Допоможіть маленькій Тані почути світ.
Моїй донечці Тані 4 рочки. В липні 2007 року лікарі поставили їй страшний діагноз – двобічна сенсоневральна глухота. Для повернення слуху потрібна операція – встановлення кохлеарного імпланту. Причому операція потрібна як найшвидше. Адже, саме в цьому віці до 5 років закладаються і розвиваються в дитині мовно-слухові навики і здібності. Негайне проведення операції для маленької Тані є єдиною надією повернути їй слух, навчитися говорити і повноцінно розвиватись.
Вартість операції становить 25 тисяч євро.
Нажаль, я не в змозі сама зібрати такі кошти. Я не працю, оскільки доглядаю за дитиною. Розлучена. Батько дитини відвернувся від проблем Тані.
Не будьте байдужими. Адже невеликі кошти переведені дитині на операцію можуть стати частицею, яка подарує дівчинці радість ПОЧУТИ СВІТ!
ЇЇ доля у Ваших руках!
Надіюсь на Ваші чуйні серця, на розуміння і милосердя. Щиро дякую!на русском:

Помогите ребенку услышать мир

Тане 4 годика. В июле 2007 года года врачи поставили ей страшный диагноз — двусторонняя сенсоневральная глухота. Для возвращения слуха нужна операция — установление кохлеарного импланта. Причем операция нужна как можно скорее. Ведь, именно в этом возрасте до 5 лет у ребенка закладываются и развиваются слухо-речевые навыки и способности. Немедленное проведение операции маленькой Тане является единственной надеждой вернуть ей слух, научиться говорить и полноценно развиваться.

Стоимость операции составляет 25 тысяч евро. К сожалению, мама не в состоянии самостоятельно собрать такие средства, поскольку присматривает за ребенком и не имеет возможности работать. Отец ребенка отвернулся от проблем Тани. Не останьтесь равнодушными. Ведь небольшие средства переведенные ребенку на операцию могут стать частичкой, которая подарит девочке радость услышать мир. Вы можете изменить ее судьбу!

Надеемся на Ваши чуткие сердца, на понимание и милосердие. Искренне благодарим за помощь!

Хочу Вам написати дуже гарну новину!
Найшлась дуже добра людина, яка має можливість і хоче заплатити за імплант Танюші.
Він прочитав оголошення в одному видавництві газети. І хоче залишитись анонімним.
Світ не без добрих людей!

Я від імені мами дівчинки Люби і від Танюші дуже Вам дякуєм за розміщення оголошення на Вашому сайті detiua.com!

Напевно потрібно закрити вже її сторінку https://detiua.com/401-kit-tetyana.html.
І подякувати всім людям хто не залишився байдужим.
Щиро Вам вдячні!!!

Оставить комментарий

detiua