Домой Глухота МАХОБРОДЗЕ Вячеслав

МАХОБРОДЗЕ Вячеслав

1992
0
ПОДЕЛИТЬСЯ
МАХОБРОДЗЕ Вячеслав

Доброго Вам дня!
Звертається до Вас за допомогою сім,я Махобродзе з міста Василькова Київської області .
Наш синок Славік з’явився на світ в 2007 році. З перших днів свого життя дитина була під пильним наглядом лікарів в дитячому центрі «Охматдит». При народженні у хлопчика не відкрилися легені і довгих три місяці він знаходився в реанімаційному відділені вищевказаного медичного закладу. Потім були довгі місяці відвідин лікарів та реабілітаційних центрів, на які Ви самі розумієте, були потрачені немалі кошти. Після двох років нелегких для дитини і сім, ї років, коли здавалось усе минуло і залишилось позаду лікарями було встановлено невтішний діагноз, а саме сенсоневральна глухота — це означає, що дитина зовсім не чує на даний момент. Зараз нашому сину Славіку 2,6 роки. В усьому іншому Славік нормально розвивається, грайлива і енергійна дитина. Дуже любить спілкуватися з дітьми, але нажаль, не має можливості відвідувати дитячий садочок у зв’язку з вищевикладеним.
Ситуацію можна виправити тільки шляхом операційного втручання. Операція дасть змогу повноцінно розвиватись дитині і відчувати себе повноцінним членом нашого суспільства. За останньою інформацією коштує така операція в Україні ( м. Київ ) 316800,о гривень, при цьому сама операція як стверджують фахівці, недорога, а цінність представляє собою імплантант , який вводиться дитині і закуповується за кордоном.Одним із основних моментів є той, що лікарі радять і рекомендують провести операцію до трьох років, аби в подальшому дитина мала можливість нормально і повноцінно адаптуватись до оточуючого середовища.
Нами зібрані всі відповідні довідки і пройдено всі обстеження, які дають змогу провести дитині операцію.
На жаль, ми не маємо таких коштів для нашої дитини, ось тому і звертаємося до Вас з тим, аби Ваша організація надала хоча б якусь фінансову допомогу або ж порадила, до кого можна звернутись для вирішення даної проблеми !
Будемо Вам дуже вдячні за будь – яку допомогу !

З повагою та надією, Махобродзе Наталія ( 08600, Киевская область, г.Васильков, ул. Декабристов 1, квартира 57 )
Наташа Махобродзе , +38 (04571) 60141 , моб. тел 067 580 90 86
Электронная почта: [email protected]

МАХОБРОДЗЕ Вячеслав

Оставить комментарий

detiua