Домой Помощь родителям Юліана Палюк

Юліана Палюк

2102
0
ПОДЕЛИТЬСЯ

 

Юліана Палюк

 

Доброго Вам дня! Звертаємося до всіх небайдужих людей за допомогою. Шестирічна  Юліана Палюк з Моршина Львівської області потребує Вашої допомоги. Лікарі поставили дитині страшний діагноз — ювенільний ревматоїдний артрит, поліартрит з негативним ревматоїдним фактором,системна форма.
Дівчинка є інвалідом: стан дитини важкий, обумовлений характерними артритами майже всіх суглобів (фалангових,між фалангових,променево-зап’ястних,ліктьових,плечових,кульшових,колінних,гомілково-ступневих) та обмеження рухів у них.

Дитина вже 4й рік приймає гормональний препарат преднізолон, та імуносупресанти метатрексат, циклоспорин А і лефно в максимальних дозах. Така терапія є неефективною та негативно впливає на організм дитини. З початку прийому препаратів,а також через інтенсивність захворювання притупився фізіологічний розвиток дівчинки. В 6,5 років ріст дитини  складає  105 см. Крім шкоди суглобам це тяжке захворювання наносить шкоду ще й усім внутрішнім органам(серце,печінка,селезінка).

На даний час запатентовано новий препарат під назвою \»Хуміра\» (адалімумаб), яким вже успішно лікують дітей в Україні. Та, на жаль і цей препарат нам не підійшов. Нам було введено  8 іньєкцій,після чого лікарі зобили висновок,що препарат не є ефективним в нашому випадку.

Враховуючи системний варіант захворювання московські та наші  педіатри рекомендують досягнути ефекту та реміссії завдяки тоцилізумабу  «Актемри» в поєднанні з метатрексатом,котра вже також є запатентована в Україні з вересня місяця. А це ще одна можливість не втратити надію на нормальне,повноцінне  життя . Даний препарат є занадто дорогим для нас,батьків(приблизно 5 400грн,на місяць). Дитині  потрібна довготривала терапія \»Актемрою\»,і може продовжуватись кілька років.

Благаємо усіх про допомогу ,щиро просимо Вас не залишити нашу  проблему без уваги!!!!

 

Реквізити для допомоги:

Приватбанк  номер рахунку:  29244825509100 МФО 305299 ЄДРПОУ 14360570,призначення платежу-допомога дитині; номер карти Приватбанку 6762 4620 5281 2556.

 


З питань надання допомоги також звертайтеся за адресою: м. Моршин, вул. 50-річчя УПА 10 кв.32.

Тел. 0675894141 – мати дівчинки Вікторія Вікторівна Міхіна

Оставить комментарий

detiua