Домой ДЦП Болдирєв Прохор Володимирович

Болдирєв Прохор Володимирович

20251
1
ПОДЕЛИТЬСЯ
Болдирєв Прохор Володимирович
Добрий день, пишу вам з величезною надією на вашу допомогу. Наша ситуація така: 13 років лікування безпліддя, 2 складні операції дали результат. 10.01.2014 народилася наша дитина, пологи були дуже важкі, я благала лікарів зробити кесарів, так як малюк був великий, 4 кілограми 50 грамів. Материнське серце підказувало, що не все йде добре.

Але мене ніхто не послухав,  так як для Луганського перинатального центру (Там, де я народжувала) потрібна була позитивна статистика… Дитина народилася у величезних муках, закричав не відразу. Лікар, що приймає мої пологи, Яцкіх Юлія Володимирівна, зі страху про те, що її не віддячать, не повідомила, що з дитиною не все гаразд, і що з часом потрібно звернутися до невропатолога. Проблеми ми почали помічати, коли дитині виповнилося близько року. Місцеві лікарі нічого нам не могли пояснити. Проїхати в Луганськ до більш кваліфікованим фахівцям ми не могли. У Сєвєродонецьку нам поставили точний діагноз: ДЦП, спастична диплегія. Після першого курсу лікування в Трускавці дитина почала повзати, опускатися на повну ступню, але на жаль, самостійно стояти та ходити дитина не може. Величезна мрія ходити. Реабілітація в Трускавці дуже позитивно вплинула на здоров’я нашої дитини, маленький прогрес ми побачили. Але головне, як кажуть лікарі, не зупинятися на досягнутому.
В нинішньому становищі, в якому перебуває наша сім’я, для нас 12000 гривень — дуже велика сума. Намагаємося продати будинок, але, так як поруч з нами війна, у людей немає грошей.
 Луганська область, смт.Біловодськ. Сім’я Болдирєвих.

Реквізити Болдирєв Прохор Володимирович

 ПриватБанк 4149 4978 5266 9805. Болдирєва Лілія Олексіївна.
Контакти: +380990937682.

Оставить комментарий

detiua